Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Ярмарок професій для учнівської молоді

Ярмарок професій для учнівської молоді                

 07  листопада 2018 року в  актовій залі Тетіївської міської ради  було людно  шумно та гомінко, так як Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості запросила учнів – випускників Тетіївських загальноосвітніх закладів   на осінній  профорієнтаційний захід - Ярмарок професій на тему: «Цікавий світ професій». На зібрання завітали:старшокласники, вчителі,  методисти, батьки, представники навчальних закладів , фахівці  служби зайнятості .

  Багато нової  різноманітної та корисної інформації про професії , спеціальності отримали учні від  представників навчальних закладів, а саме: Інституту спеціального зв’язку  та захисту інформації ім. І.Сікорського , Київського інституту інтелекту власності та права, ДВНЗ «Київського  національно економічного університету ім. В.Гетьмана», коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ КНЕУ ім. В.Гетьмана, ДВНЗ «Київський транспортно-економічний коледж» НТУ.

         Старшокласники з цікавістю подивилися відеоролики та презентації  навчальних закладів,дізналися про умови вступу до них та умови навчання,отримали роздаткові матеріали , листівки та буклети .

Разом з тим ярмарок був приурочений відзначенню  грамотами та подарунками переможців та номінантів   щорічного   конкурсу дитячих малюнків - «Твоє майбутнє в твоїх руках». Хотілося б відмітити та щиро подякувати представнику  Благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця» - Віталію Бондаренку за   підтримку  молодого покоління , активну участь  у заході  та  за чудові подарунки , які були вручені дітям-переможцям конкурсу малюнку  від Фонду .

Ярмарки професій, проведені службою зайнятості  допомагають випускникам шкіл  правильно зробити свій вибір, знайти професію до душі та навчальний заклад , який не тільки гарантує одержання диплома , але й дає фахові знання , вміння та навички.

 

 Завідувач сектору активної

підтримки безробітних

Тетіївської районної філії КОЦЗ

 СтудзінськаО.М.(5-13-62)

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація