Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ЯК ВИРІШУЄТЬСЯ ПРОБЛЕМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

  Проблема працевлаштування осіб з інвалідністю на сьогодні є актуальною та непростою. Проте, не дивлячись на складнощі, існує багато прикладів успішного вирішення питань зайнятості даної категорії населення.

       Так, з початку року в Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості  отримували послуги 153 особи з інвалідністю, з них 42 особи були працевлаштовані, 11 осіб проходили стажування на робочих місцях перед працевлаштуванням, 5 осіб працювали на тимчасових роботах.

     Шукачі роботи з обмеженим фізичними можливостями запрошуються на  семінари, вебінари,  міні - ярмарки вакансій, мають вільний доступ до всіх джерел інформації служби зайнятості, серед яких: описи професій, довідники, паспорти підприємств, переліки рекомендованих навчальних закладів, тощо.

    Один із прикладів – працевлаштування Віти Сидоренко, яка,  залишившись без роботи, звернулась за допомогою до Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості. Жінка  за освітою бухгалтер, хоч і має інвалідність, але була впевнена, що роботу знайде швидко. Пані Віта разом зі своїм кар’єрним радником опрацьовували різні варіанти роботи, і як результат – була працевлаштована в липні 2021 року вагарем в аграрну компанію ТОВ СП «НІБУЛОН». На даний час  Віта Сидоренко  успішно працює, роботою і колективом задоволена.

   Фахівці Тетіївської філії впевнені, що люди з особливими потребами можуть ефективно працювати  на рівні з іншими працівниками і досягати успіху.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація