Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ВІДБУВСЯ МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

   19 серпня 2021 року в Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України (захід проводився оф-лайн з дотриманням карантинних обмежень). В заході взяли участь 13 осіб, які перебувають на обліку в Тетіївській районній філії КОЦЗ.

Безробітні були ознайомлені з можливістю проходження військової служби за контрактом в Державній прикордонній службі . На сьогодні в ДПСУ триває відбір кандидатів на військові посади сержантського та старшинського складу, серед яких: інспектор прикордонної служби, начальник діловодства групи документального забезпечення, фельдшер групи логістики, старший технік, старший водій, технік АСУ, старшина роти. Присутні отримали вичерпні відповіді стосовно умов контракту, посадових обов’язків, соціального захисту військовослужбовців, також їм були надані роздаткові матеріали з контактами роботодавця.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Вишнева 8, м. Тетіїв телефони для довідок: (04560)53502 (04560) 51566


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація