Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ПРИСВЯЧЕНЕ РИНКУ ПРАЦІ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

 З метою інформування роботодавців - суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування щодо ринку праці в громаді , недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість за ініціативи Тетіївської районної  філії Київського обласного  центру зайнятості  в приміщенні Тетіївської  міської  ради  05 листопада  2021  року  відбулось засідання круглого столу на тему: «Ринок праці Тетіївської ОТГ в реаліях сьогодення та співпраця з роботодавцями».
   В заході  взяли участь: міський голова Богдан Балагура, перший заступник міського голови Василь Кизимишин, директор  Тетіївської РФ Київського ОЦЗ Валентина Криворученко, роботодавці , фахівці Пенсійного Фонду, служби зайнятості, виконавчого комітету міської ради.
   Директор   Тетіївської РФ Київського ОЦЗ Валентина Криворученко  поінформувала присутніх про стан ринку праці в районі, про нові форми роботи, які сприяють оперативному укомплектуванню вакансій: відео-резюме шукачів роботи, проведення онлайн - співбесід з роботодавцями. Роботодавців поінформовано про  можливість проходження професійного навчання безробітних, отримання компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних певних категорій .
    На обліку протягом січня-жовтня 2021 року  у Тетіївській службі зайнятості перебувало 1458 безробітних , за сприяння служби зайнятості протягом 10 місяців  2021 року  працевлаштовано   - 851 особу з числа незайнятого населення, направлено на роботи тимчасового характеру-135 осіб, пройшли підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на підприємствах -160 осіб з числа безробітних.
   Учасники круглого столу обговорили рекомендації щодо активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, дотримання законодавства про працю та зайнятість шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства, спрямованих на соціально-економічний розвиток району.

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація