Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

В тісній співпраці - оптимальний результат

 

 Одним із першочергових завдань Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями. Це передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб. Тому важливою ланкою є роз’яснювальна робота щодо презентації послуг служби зайнятості.
З цією метою сьогодні 19 жовтня 2021 року відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Жанни ЛИТОВЧЕНКО та інспектора з кадрів філії Денихівською ТОВ СП "Нібулон" Тетяни КИСЛИЦІ. Дане підприємство розпочало діяльність у вересні 2011 року та тісно і продуктивно співпрацює зі службою зайнятості з дати реєстрації.
Під час робочої зустрічі представника роботодавця ознайомили з інноваційними підходами, які впроваджені у роботі служби зайнятості, зокрема, використання методів рекрутингу, яке може значно зменшити терміни заповнення вакансії. Отже, як показує практика, що лише в тісній співпраці роботодавців та служби зайнятості можна віднайти найоптимальніші шляхи для вирішення працевлаштування населення.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація