Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

УКОМПЛЕКТУВАННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ У ФОРМАТІ ON-LINE

Тетіївською районною філією Київського обласного центру зайнятості 28 липня 2021 року проведено міні-ярмарок вакансій за участю НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ у форматі on-line за допомогою Skype-звязку.

Пріоритетом в напрямку роботи  Національної Гвардії України є забезпечення захисту і охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства і держави в цілому від злочинних та різних протиправних посягань, захищати конституційний лад України.

Представник роботодавця майор Олександр Шинкаренко розповів про актуальні вакансії, гарантований роботодавцем соціальний пакет:

  • офіційне працевлаштування, оплата лікарняних листів та відпусток;
  • безкоштовне медичне обстеження для військових та їх сімей;
  • забезпечення іногородніх ліжко-місцем у гуртожитку, сім’ям компенсується частина вартості зйомного  житла;
  • особи, які не забезпечені власним житлом, після 20 років проходження військової служби отримують безкоштовно квартиру з можливістю подальшої її приватизації;
  • При підписані першого контракту виплачуються «підйомні» в розмірі від 16 000 грн. тощо.

До on-line заходу приєдналися 9 осіб з числа безробітних , що зареєстровані в Тетіївській районній філії КОЦЗ. Усім зацікавленим особам для вирішення питання їх можливого працевлаштування було надано адресу та номера телефонів для індивідуальної зустрічі.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація