Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Співпраця з Національною Гвардією України продовжується

08.10.2021 року з метою сприяння працевлаштуванню безробітних  в приміщенні Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся он-лайн міні-ярмарок вакансій для Національної Гвардії України.

      Презентував діяльність та актуальні вакансії Національної гвардії України старший офіцер відділу комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України, майор Олександр Шинкаренко.

       В ході заходу присутні  отримали інформацію про переваги служби у Нацгвардії у порівнянні з цивільним працевлаштуванням,  були ознайомлені з переліком посад, які підлягають укомплектуванню військовослужбовцями за контрактом, з умовами служби, рівнем грошового забезпечення, соціальним захистом їх та членів їх сімей.

      Крім того, представник роботодавця звернув увагу на те, що під час проходження  служби  за контрактом, військовослужбовці мають можливість отримати  вищу освіту у Національній академії Національної гвардії України.

      Присутні пошукачі роботи отримали вичерпну інформацію щодо умов контракту та мали можливість поставити запитання до представника роботодавця..


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація