Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Співпраця з Державною прикордонною службою України продовжується.

 

Сьогодні, 12 жовтня 2021 року у Тетіївській  районній філії Київського обласного центру зайнятості  відбувся міні-ярмарок вакансій  Окремого контрольно-пропускного пункту  «Київ» Державної прикордонної служби України. Учасниками заходу стали 13 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Начальник відділу комплектування  Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби  України Анатолій Заречний розповів, що добір кандидатів на військову службу за контрактом здійснюється з числа громадян віком від 18 до 40 років, які мають вищу, професійно-технічну повну (або базову) загальну середню освіту. Також, однією з умов вступу є проходження професійно-психологічного відбору, та відбору на придатність до військової служби за фізичним розвитком і станом здоров’я.                                                                                                                                      Разом з тим, присутні були ознайомлені зі специфікою роботи Державної прикордонної служби та гарантіями стабільного грошового забезпечення та інших привілеїв військовослужбовців.

Безробітних ознайомили з актуальними вакансіями -  «водій автотранспортних засобів», «інспектор прикордонної служби», «кухар», «фельшер групи логістики», «технік АСУ».

По закінченню заходу усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація