Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 

9 лютого 2022 року в Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості в режимі он-лайн для шукачів роботи проведено міні-ярмарок вакансій для Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної  Прикордонної  служби України.

  Представники Прикордонної служби зазначили, що триває набір претендентів на військову службу за контрактом громадян, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Ознайомили присутніх зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, перевагами,  пільгами  та соціальними  гарантіями  для військовослужбовців та членів їх сімей. 

  ОКПП «Київ» ДПСУ запрошує на роботу інспекторів прикордонної служби, водіїв, фельдшерів, кухарів, патрульних тощо.

  Присутні отримали інформацію про умови та терміни контракту, розмір грошового забезпечення для осіб рядового та сержантського складу, можливості безкоштовного навчання в Національній академії Державної  Прикордонної  служби України ім. Б.Хмельницького та можливості кар’єрного росту,  соціальний  захист військовослужбовців, достроковий вихід на пенсію, забезпечення іногороднім ліжко-місцем у гуртожитку, безкоштовне харчування та багато іншого.

Співпраця з Прикордонною службою триватиме і надалі.

За більш детальнішою інформацією звертайтесь м.Тетіїв вул.Вишнева,6 або за телефоном (04560)53502.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація