Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРОВЕДЕНО ТРИ ЗАХОДИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

12.10.2021 – 13.10.2021 року  для клієнтів служби зайнятості проведено три заходи.  До заходів  фахівцями Тетіївської районної філії день залучено 18 осіб.

На профконсультаційному семінарі «Підготовка резюме» учасники навчалися складати резюме та розглянули питання ефективності його використання у пошуку роботи.

Вебінар - "Вибір професії:батьки + діти" – було проведено для батьків учнів 8-11 класів загальної середньої освіти з метою  допомогти дитині обрати майбутню професію. Адже при виборі майбутньої професії потрібно обов’язково потрібно враховувати специфіку роботи, плюси та мінуси професії, професійні та особистісні якості, розглянути де можна працювати, заробітну плату та перспективи даної професії в Україні.

На профінформаційний захід семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України завітала представник військового комісаріату Олена Гуменюк, ознайомила безробітних з перевагами служби за котрактом в Збройних Силах України.

Під час відвідування семінарів та вебінарів учасники отримують не тільки нові навики для працевлаштування, знайомляться з можливістю пройти  профнавчання та тестування, з наявними вакансіями як в межах регіону так і поза його межами.

З 18.10.2021 року по 20.10.2021 року заплановано:

  • 18.10.2021р - Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості;

  • 19.10.2021р. - Майстер-клас "Сучасні джерела пошуку роботи";

  • 19.10.2021р - Вебінар:"Емоційний інтелект: затребувані навички майбутнього";

  • 20.10.2021р. - Інформаційний семінар "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес".

              Для прийняття участі в заходах , необхідно звернутись до фахівців служби зайнятості за телефоном 5-23-67.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація