Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ

Сьогодні 29 жовтня 2021 року за ініціативи Тетіївської районної філії КОЦЗ проведено круглий стіл  на тему  «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – один із важливих факторів стабільності в суспільстві». Участь в обговоренні взяли від Виконавчого комітету Тетіївської міської ради - відповідальна особа по взаємодії з службою зайнятості, головний спеціаліст інспектор з праці-  Олена САВЛУК, від ГУ ПФУ в Київській області - головний спеціаліст відділу забезпечення поповнення  бюджету ✓3 фінансово- економічного управління - Валентина ЯБЛОНСЬКА, від  Тетіївської районної філії КОЦЗ - директор  Валентина КРИВОРУЧЕНКО, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг - Оксана МАРИЩУК, начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Жанна ЛИТОВЧЕНКО.
Виступаючі були єдині в тому, що легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх державних органів та роботодавців, тому й вирішувати її слід спільними зусиллями. Використання нелегальних трудових відносин призводить до ненадходжень коштів до фондів соціального страхування та місцевих бюджетів, які б спрямовувались на добробут громади та реалізацію програм соціально-економічного розвитку району та міста. А ще тіньова зайнятість є причиною трудової міграції та невпевненості громадян у своєму майбутньому, оскільки неоформлений працівник позбавляється всіх соціальних прав та гарантій (пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, оплачувану відпустку, допомогу з безробіття, охорону праці тощо).  
На завершення зустрічі учасники заходу дійшли  згоди  об’єднати зусилля і спільно діяти для досягнення загальної мети – забезпечити скорочення обсягів нелегальної зайнятості, дотримання вимог трудового законодавства в частині офіційного оформлення трудових відносин, своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація