Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Проведено інформаційний семінар для осіб з інвалідністю

 Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю. Служба зайнятості приділяє особливу увагу людям з інвалідністю, вирішенню проблем  їх зайнятості та працевлаштування.

     Сьогодні 03.12.2021 року фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центр у зайнятості провели інформаційний семінар для осіб з інвалідністю. На заході було висвітлено особливості працевлаштування, навчання, підвищення кваліфікації осіб цієї категорії.

     З метою підвищення правової обізнаності  в сфері працевлаштування на захід було запрошено  начальника Тетіївського бюро правової допомоги  Маргариту Шемітько, яка розповіла про  права та пільги осіб з інвалідністю в сфері трудового права, презентувала комплекс послуг первинної та вторинної правової допомоги, які надає бюро та умови звернення до них.

    Фахівці Тетіївської районної філії постійно  сприяють вирішенню питань зайнятості осіб з інвалідністю. Так, з початку року у нас отримували послуги 153 особи цієї категорії, з них 42 особи були працевлаштовані, 11 осіб проходили стажування на робочих місцях перед працевлаштуванням, 5 осіб працювали на тимчасових роботах.

   Хочемо побажати всім бути здоровими і щасливими та досягти успіху в пошуку роботи.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація