Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРОВЕДЕНІ ВЕБІНАРИ "ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗАЙНЯТОСТІ" ТА "НАВЧАННЯ ОНЛАЙН. ОСВІТНІ ПОРТАЛИ"

Нарешті розпочався Новий рік, який розкриває перед кожним із нас нові горизонти, надає сил та наснаги на нові починання , досягнення, відкриття та нову роботу. Щоденно майже перед кожним з нас постає питання пошуку нової роботи. Пошук роботи завжди є  цікавим та кропітким процесом у нашому житті. 

Метою фахівців Тетіївської районної філії КОЦЗ є допомога кожному в пошуку роботи для тих хто її шукає, підвищення рівня обізнаності громадян про соціальні послуги які надає служба зайнятості, попередження нелегального працевлаштування, ознайомлення з електронними сервісами державної служби зайнятості, надання допомоги у розширенні доступу клієнтів служби зайнятості до безкоштовних цифрових послуг та навчання на різноманітних освітніх платформах, ознайомлення з актуальними вакансіями на регіональному ринку праці.

Так, 14 та 15 січня 2021 року було проведено вебінари «Із загальних питань зайнятості» та «Навчання онлайн. Освітні портали». На 21 та 22 січня 2021 року заплановано проведення вебінарів – «Із загальних питань зайнятості» та «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Клієнти служби зайнятості , які бажають прийняти участь у вебінарах потрібно зателефонувати за номером 5-23-67.

Ви завжди можете розраховувати на підтримку наших фахівців.

 

 

 

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація