Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Профорієнтаційні уроки для учнів 8 класів

Профорієнтаційні уроки для учнів 8 класів

 

            З початку нового навчального року спеціалісти з профорієнтаціі та професійного навчання Тетіївського районного центру зайнятості знову  завітали до школярів з метою допомогти учням зорієнтуватися у різноманітному світі професій, навчити учнів розрізняти поняття «професія» та «спеціальність» . А саме, для учнів  8-А ,8-Б, 8-В  класів Тетіївського НВК «ЗОШ 1-111 ст , природничо-математичного ліцею» були проведені інтерактивні профорієнтаційні уроки « Професія та спеціальність» .

            Учні з цікавістю слухали виступ Студзінської О.М. про важливість вибору майбутньої професії , про актуальні професії та спеціальності на сучасному ринку праці , про послуги служби зайнятості та можливість проходження тестування у центрі зайнятості для виявлення своїх умінь, навичок та здібностей до тієї чи іншої професії .

            Демянчук В.П. провела зі школярами інтерактивні вправи та ігри «Поясніть мені !», «Країна професій»  та мозковий штурм «Професія-це?», що дало можливість закріпити новий матеріал .              

            Уроки пройшли жваво та цікаво . Учні поринули у світ професій,отримали багато нової корисної інформації та замислилися над вибором своєї майбутньої професії .

         

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація