Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Професіографічна екскурсія школярів в МП «Ініціатор».

 

                       Професіографічна екскурсія школярів в МП «Ініціатор».

            Одним із важливих доступних та цікавих  джерел інформації  про професії є- професіографічна екскурсія, яку організували   спеціалісти Тетіївського районного центру зайнятості     23  жовтня 2018 року для учнів  9  класу   Тетіївського НВК «ЗОШ 1-111 ст , природничо-математичного ліцею» на  Малому  підприємстві   «Ініціатор», яке займається  пошиттям і  ремонтом  одягу та взуття .

             Під час екскурсії директор малого підприємства Валентин Бишовий ознайомив  учнів з   історією виникнення та розвитком  підприємства та наголосив  про важливість таких професій, як взуттєвик  з ремонту взуття, швачка, закрійник  для обслуговування місцевого   населення . Він також  розповів про свій дружній колектив , про вимоги до своїх працівників  та  наголосив , що найважливіше для того , щоб отримати результат , успіх , задоволення від роботи потрібно   любити свою професію. Учням випала гарна нагода поспостерігати за роботою працівників на підприємстві, та поспілкуватися з фахівцями своєї справи .

        Спеціалісти  центру зайнятості з профорієнтації Оксана Студзінська , Віта  Демянчук доповнили екскурсію консультаціями,  щодо важливості  правильного вибору майбутньої професії та запросили учнів  до центру зайнятості  на профдіагностичне обстеження з можливістю  виявлення своїх професійних схильностей .

Професіографічна екскурсія на підприємстві- є однією із форм профорієнтаційної роботи , що дає можливість розширити кругозір школярів про світ професій  та отримати більше інформації саме про  актуальні робітничі професії  на ринку праці регіону .

            Директору та працівникам  МП «Ініціатор» фахівці центру зайнятості  висловили  вдячність  за  допомогу у проведенні цікавої  та змістовної екскурсії. 

  

 

 Провідний фахівець Тетіївського РЦЗ

О.Студзінська

5-13-62


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація