Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Оголошення: неформальне навчання

Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками за робітничими професіями, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.

Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує що відповідно до порядку про підтвердження кваліфікації за робітничими професіями особа може підтвердити професію за допомогою неформального професійного навчання .

З метою забезпечення соціального захисту громадян, підвищення їх конкурентоспроможності та мобільності на ринку праці державна служба зайнятості здійснює організацію процесу підтвердження результатів неформального навчання відповідно до «Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями», затвердженому Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340 (Із змінами). 

 Про порядок підтвердження кваліфікації, перелік документів, які подає особа – кандидат для проведення процедури оцінювання, прийом  заяв  від осіб кандидатів, вартість навчання, про анкети самооцінювання, графік прийому заяв, графік роботи комісії з підтвердження результатів неформального навчання можна детальніше ознайомитися на сайтах суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями :

  •  Одеського ЦПТО ДСЗ в рубриці «Неформальне навчання»;

  • Рівненського ЦПТО ДСЗ в рубриці «Публічна інформація», підрубрика «Головне меню», закладка «Неформальне навчання»;

  • ВПУ №33 м. Києва в рубриці «Навчання для дорослих», підрубрика «Неформальне навчання»;


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація