Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Місячник професійної орієнтації для учнів 8-11 класів ЗЗСО

Увага!!! Місячник професійної орієнтації для учнів 8-11 класів ЗЗСО.
Запрошуємо на онлайн-марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього».
Нещодавно в Київській області завершився профорієнтаційний онлайн-марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього», який тривав з 10 березня по 1 квітня 2021 року. Організаторами марафону стали: Київський обласний центр зайнятості та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.
Профорієнтаційний контент Марафону складається з 23 тем , які доступні для перегляду у записі, а саме: «Професія – це МІЙ вибір», «Визначаємося з професією. З чого почати?», «Яке твоє покликання», «Інтроверсія та екстраверсія у виборі професії», «Професійне самовизначення: розширюй свої можливості», «Хто я? Земля, вогонь, вода чи повітря? Або як бути собою та на своєму місці?», «Трансформування мрій у цілі та їх реалізація», «Хочу-Можу-Буду!», «Психолог – бренд і як його створити», «Територія твого успіху», «Вибір професії: стереотипи та їх спростування», «Коучинговий підхід, як інструмент професійного самовизначення», «Темперамент і вибір професії: сучасні тенденції професійної мобільності», «Soft skills» або затребувані навички майбутнього», «Емоційний інтелект», «Штучний інтелект, мехатроніка і професії майбутнього», «Військовий: професія сьогодення та майбутнього», «Зміна професії чи сфери прикладання праці: криза чи нові можливості», «Навчання онлайн: освітні портали», «Професії майбутнього для збалансованого природокористування та аграрного сектору», «Охорона здоров’я: професії майбутнього» та «Сучасні інструменти професійної орієнтації».
Для можливості переглянути відеозапис у будь-який зручний час Вам потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdYiCp.../viewform...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація