Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Міні-ярмарка вакансій

 

   З метою  надання  допомоги  у  забезпеченні   кадрової   потреби   ТОВ «Дібрівка-Агросервіс»   31 серпня 2018 року  в  Тетіївському  районному  центрі  зайнятості      відбувся   міні - ярмарок вакансій  .

       Відкрила  міні-ярмарок вакансій  директор Тетіївського РЦЗ Криворученко Валентина Харитонівна.  Вона відзначила,  що проведення таких заходів  сприяє  ефективному  підбору  кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця , ознайомила  присутніх із станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників .

      У рамках заходу керівник підприємства Демцюра Юрій Васильович   презентував присутнім підприємство, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності. ТОВ «Дібрівка - Агросервіс» — підприємство , що динамічно розвивається,  експортує  малину в замороженому вигляді    в Європу. На  сьогодні  підприємство  має потребу в працівниках, які проводитимуть збір малини. Демцюра Ю.В. ознайомив  шукачів роботи з  умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

    Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Також безробітні отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань законодавства У заході прийняли участь 75 безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу. За результатами співбесіди 35 осіб дали згоду на подальше працевлаштування. 

  Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці центру зайнятості впевнені, ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація