Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

28 липня в Україні відзначається  День Української Державності, яке об’єднує наш народ в одну родину. Свято шанує  не лише Державний герб, Державний прапор України, Державний гімн, а  надає  сили для об’єднання нашого народу заради збереження державності для нашої спільної перемоги  над ворогом та єдності всіх українців в усьому світі. Кожен зобов’язаний неухильно дотримуватись Конституції України. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України

Тому сьогодні фахівцями Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено черговий семінар із орієнтації на службу в збройних силах України.

          Директор філії Валентина КРИВОРУЧЕНКО розповіла що змінилося в порядку нарахуванні допомоги по безробіттю під час воєнного стану, на які соціальні виплати впливає страховий стаж, зауважила про важливість  легальної праці, виконання усіх рекомендацій фахівців та проходження професійного навчання у разі обрання особою іншого виду діяльності.

          Старший офіцер другого відділу Білоцерківського РТЦК та СП майор Олександр ФЛОРІНСЬКИЙ наголосив що війна триває і закликав учасників з’явитися до другого відділу Білоцерківського РТЦК та СП для постановки на облік (якщо особи не обліковані)  та для уточнення особистих даних. Загальна мобілізація  триває відповідно до Конституції України, ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Розповів про організацію та порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації, а саме:

-проходження комісії;

-тестування;

- проходження співбесіди (визначення вмотивованості)

- сучасну програму підготовки до служби.

Зокрема зазначив про адміністративну та кримінальну відповідальність  що наступає у разі неявки особи до РТЦК.

          До заходу залучено 15 осіб. Учасників ознайомлено з наявними вакансіями як в межах регіону так і поза його межами.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація