Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

14 липня 2022 року  відбулася робоча зустріч директора Тетіївської  районної філії  Київського  обласного центру зайнятості Валентини  Криворученко із  представником  підприємства СТОВ «Енограй» (здійснює свою діяльність в Херсонській області) Юлією Гарань  та представником підприємства ТОВ «ТАК-АГРО» Василем Поліщуком.

     В ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці, в тому числі щодо надання компенсації ЕСВ за новостворені робочі місця та компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій  під час воєнного стану в Україні.

   Також були обговорені інші питання, які часто виникають при укомплектуванні штату працівників  та шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості. Ознайомлено з переліком послуг для роботодавців, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці
    Метою візиту було налагодження партнерських стосунків та тісної співпраці, адже саме завдяки цьому можна досягти успіху у вирішенні основних завдань служби зайнятості.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація