Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Проведено семінар для внутрішньо переміщених осіб

З метою ознайомлення внутрішньо переміщених осіб із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості та підвищення рівня доступності інформації, можливості отримання правових консультацій, 15 грудня 2022 року фахівці Тетіївської  районної філії Київського обласного  центру зайнятості разом юристами Благодійного фонду «Право на захист»  Оленою Зайцевою, Анастасією Яковлєвою та спеціалістом із соціальних питань Олександром Смірновим провели семінар. На заході були присутні  10 осіб з числа внутрішньо переміщених.
     Директор Філії Валентина Криворученко проінформувала присутніх про стан ринку праці Тетіївської громади, ознайомила зі змінами в законодавстві про зайнятість на період воєнного стану, зміни підходів до стимулювання зайнятості найбільш вразливих осіб.
    Юристи Фонду «Право на захист»   розповіли про останні законодавчі нововведення стосовно прав ВПО, надали рекомендації стосовно практичного втілення вимог нормативно-правових актів з питань виплати допомоги на проживання, компенсації витрат на пошкоджене майно та нерухомість, проінформували про процедуру відновлення документів, особливості й вимоги законодавства про працю у воєнний час.
     Учасники семінару мали змогу задати питання юристам Фонду та підвищити  обізнаність з питань прав  та захисту ВПО  в умовах воєнного стану.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація