Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Крок у професійне майбутнє

                                              Крок у професійне майбутнє

             01 жовтня 2018 року золота осіння погода сприяла  тому, що учні - старшокласники Тетіївської ЗОШ 1-111 ступенів  №3,  які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, побували на профорієнтаційному заході  «Крок у професійне майбутнє» у   Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який організувала вчитель хімії Власенко Оксана. Сприяли організації заходу : спеціаліст з профорієнтації та профнавчання Тетіївського районного центру зайнятості Студзінська Оксана, вчитель зарубіжної літератури Виноградова Галина та   батьки учнів .

             Пізнавальну лекцію  та екскурсію по аудиторіях та лабораторних кімнатах інституту,  проводила викладач кафедри електрохімії – Мірошниченко Юлія.

Учням було продемонстровано багато різних  цікавих та повчальних дослідів  та експериментів  по хімії. Школярі  мали можливість  поспілкуватися  з викладачами, студентами інституту,  замислилися над вибором своєї майбутньої професії та на мить відчули себе студентами університету.  Напам’ять учні  зробили фото біля  корпусів університету, пам’ятника Дмитра  Менделєєва, осіннього парку .     

Екскурсія  пройшла цікаво та була досить пізнавальною. Вибір вашого  професійне майбутнього  за вами, дорогі старшокласники, в якому ми, дорослі:батьки, вчителі,спеціалісти з радістю вам допомагаємо!

Провідний спеціаліст

Тетіївського РЦЗ

 Оксана  Студзінська

         5-13-62

   


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація