Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

КЛІЄНТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ МАЛИ ЗМОГУ ВІДВІДАТИ КОРИСНІ СЕМІНАРИ ТА ВЕБІНАРИ

        Робочий тиждень Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості  видався цікавим та насиченим. Клієнти служби зайнятості мали змогу  відвідати 3 семінари та два вебінари,. а саме:

  • 12.07.2021р. «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості» -знайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості. На захід завітала представник Відділу Тетіївського бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру у наданні безоплатної вторинної правової допомоги, для ознайомлення з порядком стягнення аліментів.
  • 13.07.2021р.  Тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Під час тренінгу учасники дізналися  про секрети вдалої співбесіди з роботодавцем, розглянули основні  правила підготовки до співбесіди, ознайомилися з прийомами самопрезентації та опановували навички ефективного спілкування і переконання.
  • 13.07.2021р. Вебінар «Вибір професіфї: батьки + діти» проведений фахівцем  Київського обласного центру зайнятості для батьків учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти з метою надання допомоги учням при виборі професії.
  • 14.07.2021р. Інформаційний семінар «Генерую бізнес та розпочни бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» з метою інформування про етапи започаткування та провадження власної справи, для осіб, які бажають започаткувати власну справу.
  • 15.07.2021р. Вебінар  «Soft skills» для працевлаштування: чим зацікавити роботодавця?» проведений фахівцем  Київського обласного центру зайнятості для осіб, які шукають роботу. Безробітні мали нагоду ознайомитись, що таке Soft skills і чому вони такі важливі для роботодавця.

До заходів задіяно 30 осіб.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація