Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить набір на професійне навчання

До уваги безробітних та роботодавців!!!

Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує: Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить набір на професійне навчання як зайнятого так і незайнятого безробітного населення за ліцензованими професіями, сучасними навчальними програмами курсів підвищення кваліфікації. Заклад має сучасну матеріально-технічну базу, надає особам послуги з професійного навчання та проживання в гуртожитку.

З метою оптимізації часу та створення комфортних умов для слухачів при організації освітнього процесу активно використовуються змішані форми навчання: за дуальною та дистанційною формами. Можливий змішаний формат навчання (предмети теоретичної підготовки слухачі можуть опановувати дистанційно, практична підготовка – виробниче навчання та виробнича практика можуть проходити на базі підприємства).

З метою адаптації майбутніх кваліфікованих робітників  до вимог конкретного виробництва, навчання в ХЦПТО ДСЗ може бути організоване за індивідуальними робочими планами та програмами на замовлення роботодавців.

Перелік ліцензованих професій, за якими здійснюється професійне навчання у   Харківському ЦПТО ДСЗ:

Сфера металообробної промисловості та машинобудування

  • Верстатник широкого профілю (підготовка, перепідготовка (2 розряд) 8,5міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 4 міс.);

  • Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням (перепідготовка (4 розряд) 4 міс., підвищення кваліфікації (5 розряд) 3,5 міс.);

  • Оператор верстатів з програмним керуванням (підготовка, перепідготовка (2 розряд) 5 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 4 міс.);

  • Слюсар-ремонтник(підготовка, перепідготовка (2 розряд) 5,7 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3 міс.);

  • Токар(підготовка, перепідготовка (2 розряд) 6 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3,5 міс.);

  • Фрезерувальник(підготовка, перепідготовка (2 розряд) 5,5міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3,5 міс.);

  • Електрогазозварник ручного зварювання(підготовка, перепідготовка 6міс. (2 розряд), підвищення кваліфікації (3 розряд)  4 міс.);

  • Машиніст крана (кранівник) (підготовка, перепідготовка (2 розряд) 5,5міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3,5 міс.);

  • Заточувальник(підготовка, перепідготовка (2,3 розряд) 4,5 міс., підготовка 2 розряд) 3 міс.);

  • Шліфувальник(підготовка, перепідготовка (2 розряд) 3 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3 міс.);

Сфера послуг

  • Адміністратор(підготовка, перепідготовка 6 міс.;

  • В’язальник трикотажних виробів(підготовка, перепідготовка (2,3 розряд) 6 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 3 міс.);

  • Касир торговельного залу(підготовка, перепідготовка (ІІІ категорія) 6 міс., підвищення кваліфікації (ІІ категорія) 3 міс.);

  • Косметик( перепідготовка 6 міс.,);

  • Кравець(підготовка, перепідготовка (2-3 розряд) 10 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 5 міс.);

  • Кухар(підготовка, перепідготовка (3 розряд) 6 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 7,5 міс.);

  • Манікюрник(підготовка, перепідготовка (2 розряд) 5,7 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3 міс.);

  • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (перепідготовка 9 міс.);

  • Оператор котельні (підготовка, перепідготовка (2,3 розряд) 4 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 2 міс.);

  • Педикюрник (підготовка, перепідготовка (2 розряд ІІ клас) 3,5 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд І клас) 2 міс.);

  • Перукар (перукар-модельєр) (підготовка, перепідготовка 5,5 міс.);

  • Покоївка (підготовка, перепідготовка 1 розряд) 3 міс.);

  • Продавець непродовольчих товарів; (підготовка, перепідготовка (3 розряд) 6 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 3,5 міс.);

  • Продавець продовольчих товарів (підготовка, перепідготовка (3 розряд) 5,5 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 4,5 міс.);;

  • Швачка (підготовка, перепідготовка (1-2 розряд) 4 міс.);

  • Манікюрник, педикюрник (суміщені) (підготовка, перепідготовка (2 розряд ІІ клас) 6 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд І клас) 4,5 міс.);

Сфера будівництва

  • Лицювальник-плиточник (підготовка, перепідготовка (2-3 розряд) 5,5 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 3 міс.);

  • Маляр(підготовка, перепідготовка (2,3 розряд) 6,5 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 4 міс.);

  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій (підготовка, перепідготовка (3 розряд) 6,5 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 3,5 міс.);

  • Муляр (підготовка, перепідготовка (2-3 розряд) 5 міс.);

  • Штукатур (підготовка, перепідготовка (2-3 розряд) 4,5 міс., підвищення кваліфікації (4 розряд) 2,5 міс.);

Сфера сільськогосподарського напряму

  • Квітникар (підготовка, перепідготовка (1,2 розряд) 4,5 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3,5 міс.);;

  • Оператор маніпулятора (лісове господарство та лісозаготівля) (підготовка, перепідготовка (4 розряд) 1 міс., підвищення кваліфікації (5 розряд) 1,1 міс.);

  • Плодоовочівник (підготовка, перепідготовка (1 розряд) 3,5 міс.);

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва  категорія  «А1» (підготовка, перепідготовка 7 міс.);

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва  категорія  «А2» (підвищення кваліфікації 2 міс.);

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва  категорія  «В1» (підвищення кваліфікації 1,5 міс.);

  • Виноградар(підготовка, перепідготовка (2 розряд) 3 міс., підвищення кваліфікації (3 розряд) 3,5 міс.);

 

Перелік розроблених програм курсів підвищення кваліфікації для формування часткових компетенцій:

Напрям курсів

  • «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни власний бізнес»  (строк навчання  72 год.);

  • «Агротехнологія вирощування сільськогосподарських культур з використанням механізованих робіт» (строк навчання  24 год.);

  • «Сучасні агротехнології вирощування сільськогосподарських культур в умовах ринкового господарювання»(строк навчання  144 год.);

  • «Інноваційні методи вирощування ягідних та овочевих культур з використанням крапельного зрошення» (строк навчання  36 год.);

  • «Агротехнологічні принципи вирощування та догляду за виноградом» (строк навчання  58 год.);

  • «Технологія вирощування квітів та догляд за ними» (строк навчання  60год.);

  • «Крапельне зрощення як інноваційний метод вирощування ягідних культур» (строк навчання  56 год.)

  • «Монтажник віконних та дверних конструкцій» (строк навчання  60 год.);

  • «Програмне забезпечення для ефективної організації професійної діяльності у дистанційному форматі» (строк навчання  36 год.);

  • «Автоматизація офісної діяльності . Рівень І» (строк навчання  72 год.);

  • «Автоматизація офісної діяльності . Рівень ІІ» (строк навчання  72 год.);

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Тетіївської районної філії КОЦЗ за тел. 5-23-67.

 

 
 
 
Натисніть, щоб переглянути товари
 
 
 
 
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація