Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

До відома безробітних, зайнятих та незайнятих осіб

Тетіївська районна філія  повідомляє :

Львівським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблено програми курсів цільового призначення аграрного напрямку:

- «Організаційно-правові основи створення фермерських господарств»;

- «Сучасні методи захисту плодового саду від шкідників та хворіб»;

- «Сучасні технології вирощування ягідних культур»;

- «Безпечне проведення дезінфекційних робіт на зернотоках сучасними інсектицидами»;

- «Вирощування сільськогосподарських культур методом органічного виробництва»;

- «Інтенсивні технології виробництва сільськогосподарських культур із застосуванням технологічного комплексу машин»;

- «Агротехнічні заходи підвищення врожайності ягідних культур».

Окрім запропонованих програм курсів КЦП пропонуємо Вашій увазі навчальний курс за ліцензованою професією 6131 «Фермер» 6 розряду. Термін навчання – 5 місяців.

Для тих, хто бажає оволодіти актуальною професією чи за короткий час набути нових знань або підвищити рівень своєї професійної майстерності в сільськогосподарській сфері

Львівський центр ПТО ДСЗ пропонує організацію навчання за вищевказаними професією та програмами. Професійне навчання може бути організоване в онлайн та офлайн форматі із залученням викладачів ЦПТО. Отримати знання можуть як зареєстровані безробітні за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття так і зайняті чи незайняті особи за рахунок коштів роботодавців, об’єднаних територіальних громад чи власних з усіх регіонів України.

За більш детальною інформацією, звертайтеся  до ЛЦПТО ДСЗ  за тел. (032)232-22-62, (0322)244-13-30, 067-672-08-52 або до  фахівців відділу надання соціальних послуг Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості за тел.(04560)5-23-67.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація