Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!!!!

Набула чинності  Постанова Кабінету Міністрів  від 20 березня  2022 року  № 331,  якою затверджено «Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні». 

Компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану ВПО на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

-роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску  на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування;  

-розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством;

-подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану ВПО, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО.

Порядок оформлення компенсації роботодавцю:

не раніше  5 днів з дня працевлаштування ВПО роботодавець подає заяву про компенсацію витрат через Портал «Дія» або особисто до місцевих центрів зайнятості з документами про працевлаштування (копії наказу, договору тощо), відомостями про працівників (ПІП, ідентифікаційний код, копія довідки ВПО тощо), розрахунковий рахунок роботодавця.

Особа з числа ВПО може бути працевлаштована один раз.

За більш детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном (04560)53502 або Тетіївська районна філія КОЦЗ вул.Вишнева,6 м.Тетіїв E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація