Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

БЕЗКОШТОВНІ онлайн-тренінги та практичні заняття для представників малого та середнього бізнесу

БЕЗКОШТОВНІ онлайн-тренінги та практичні заняття для представників малого та середнього бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях з 16.11.2021 року

 

       Цього року, зважаючи на виклики пандемії для представників малого та середнього бізнесу, Google Україна започатковує онлайн-курс для розвитку цифрових навичок представників малого та середнього бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях. Метою курсу є допомога представникам малого та середнього бізнесу у отриманні нових цифрових знань для розвитку та більших можливостей працевлаштування задля ефективного подолання наслідків впливу COVID-19.

       Курс складається із 7 безкоштовний онлайн-тренінгів та практичних занять в період з 16.11.2021 р. по 07.12.2021 р. від провідних експертів у галузі цифрового маркетингу, аналітики та продажів.

Виходячи із вищезазначеного, запрошуємо долучитися представників малого та середнього бізнесу туристичної галузі та готельно-ресторанної індустрії до проходження безкоштовного курсу онлайн-тренінгів та практичних знань, які дозволять їм та представникам суміжних з ними сфер, а також, за необхідності, іншим зацікавленим особам розвинути власні цифрові навички та отримати більше можливостей для професійної реалізації.

 

Офіційний сайт курсу: https://adsonair.withgoogle.com/google-for-tourism-ua. Контактна особа: Олександр Назола-Сабадан, +38-096-780-8698, on@cfcbigideas.com.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація