Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

16 вересня 2021 року відбудеться семінар на тему «Агропромисловий комплекс Республіки Білорусь. Інструменти і стратегії виходу на ринок».

Керівникам підприємств, асоціацій

 

Керівникам РВ УСПП

 

Шановні панове!

 

Інформуємо Вас, що 16 вересня 2021 року (четвер) відбудеться семінар на тему «Агропромисловий комплекс Республіки Білорусь. Інструменти і стратегії виходу на ринок».

Організаторами заходу виступають: Український союз промисловців і підприємців (УСПП) та Інформаційне республіканське унітарне підприємство (ІРУП) «Національний центр маркетингу та кон’юнктури цін» Міністерства закордонних справ (МЗС) Республіки Білорусь (РБ) за підтримки Посольства України в Білорусі та Посольства Білорусі в Україні.

Проведення даного заходу сприятиме обміну інформацією між українськими та білоруськими спеціалістами щодо ситуації в агропромисловому комплексі обох країн, ознайомленню українських компаній із перспективами роботи на агропромисловому ринку Білорусі, пов’язаними з можливістю збільшення обсягів українського експорту до Білорусі, участі в електронних процедурах державних закупівель та розширенню ділових контактів з білоруськими партнерами.

Планується, що участь у семінарі візьмуть представники міністерств сільського господарства обох країн, а також  концерну «Белдержхарчопром», який є основним виробником харчової продукції в країні і проводить єдину економічну, технічну і технологічну політику в харчовій промисловості республіки, що включає понад 20 підгалузей, які виробляють сотні найменувань продовольчих товарів.

Семінар відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Початок семінару (відеоконференції) - об 11:00.

Запрошуємо Вас взяти участь.

 

Дані для підключення до відеоконференції будуть надіслані на вказаний під час попередньої реєстрації е-mail, що здійснюється за наступним посиланням: https://forms.gle/zbi2iv3AA81ooXzj7

 

 

Контактна інформація:

м.т. +380503533402

e-mail: ved3@uspp.org.ua . Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

 

Додаток: Проект програми заходу на 2 арк.

 

З повагою

 

Президент УСПП          


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація