Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ТА ВЕБІНАР

Заходи з безробітними проведені в Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості 10.08.2021 року.

Щодня люди стоять на порозі вибору чи то нової професії чи перебувають в пошуку нової роботи .

Саме з метою формування у шукачів роботи впевненості в тому , що завдяки власним зусиллям та власним знанням можна знайти роботу своєї мрії, для підвищення рівня обізнаності про надання соціальних послуг, які надає служба зайнятості, попередження нелегального працевлаштування, дискримінації та гендерної нерівності на ринку праці, запобігання нелегальній трудові міграції, ознайомлення з станом регіонального ринку праці , та спрямування батьків учнів загальної середньої освіти у напрямку надання допомоги у виборі майбутньої професії дітям 10.08.2021 року в Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення» та вебінар «Вибір професії: батьки +діти" для батьків учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.»

На Інформаційний семінар із загальних питань запрошено фахівців Тетіївського бюро правової допомоги які ознайомили учасників з основами оформлення права на спадщину. Ольга Романчук (представник Тетіївського бюро правової допомоги) розповіла присутнім про види спадкування, що входить у спадщину, куди подається заява про прийняття спадщини, право спадкоємця на одержання свідоцтва про право на спадщину, строк для прийняття спадщини та державна реєстрація права на спадщину. Фахівці служби зайнятості Віта Дем’янчук та Віта Руденко ознайомили присутніх з послугами з пошуку постійної або тимчасової роботи, профорієнтаційними послугами, електронними сервісами, гарантіями які існують лише за умов легальної зайнятості.

У вебінарі «Вибір професії: батьки +діти" Для батьків учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти» взяли участь батьки неповнолітніх дітей, які стоять перед вибором професії. Формула вибору професії – хочу, можу, треба. Ми повинні включатись у той процес який відбувається і допомогти дитині у виборі майбутньої професії. Адже вибір професії – це вибір справи якою буде дитина займатися потім все життя.

До заходів було залучено 12 осіб.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація