Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

9.10.2021 РОКУ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Саме цього дня 1874 року в столиці Швейцарії Берні був заснований Всесвітній поштовий союз (ВПС) – одна з найстаріших і найбільш представницьких міжнародних і міжурядових організацій, що має статус спеціалізованого закладу при ООН.

На сьогодні ВПС є головним форумом для співробітництва між поштовими службами, він допомагає забезпечити універсальну мережу сучасних поштових продуктів і послуг; виконує консультативну і посередницьку роль. ВПС установлює правила міжнародного поштового обміну, надає рекомендації щодо стимулювання росту поштових об’ємів, а також з підвищення якості обслуговування клієнтів. Нині членами ВПС є 192 країни, в тому числі і Україна, яка приєдналася до поштового союзу у 1947 році і представлена там «Укрпоштою».

Мета Всесвітнього дня пошти полягає в пропаганді ролі поштового сектора в повсякденному житті людей і його вкладу в соціально-економічний розвиток країни. Щороку понад 150 країн світу проводять різні заходи: філателістичні виставки, виставки плакатів, випуски нових марок і їх спеціальні гасіння. У поштових відділеннях, центрах і музеях проходять дні відкритих дверей, конференції, семінари та практикуми, а також культурні, спортивні та інші розважальні заходи.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація