Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

20.06.2021 РОКУ - ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

День медичного працівника – професійне свято всіх працівників охорони здоров’я в Україні. До медичних працівників належать (не плутати з фахівцем медичної освіти): лікар, фельдшер, медбрат, медсестра, санінструктор, санітар.
     Дане свято відзначають у третю неділю червня, цього року, воно припадає на 20 червня. В Незалежній Україні професійне свято працівників сфери охорони здоров'я було встановлено президентським указом № 281/94 від 3 червня 1994 р., проте звання «Заслужений лікар України» присвоюється з 1991 р. і дотепер. Це не єдине свято медичних працівників – також щорічно в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря, а 12 травня своє професійне свято відзначають медсестри та медбрати.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують тепла і терпіння, душевної та емоційної співучасті. Ще Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». Ми від самого народження довіряємо медикам найдорожче - своє життя і здоров’я. І представники цієї професії в будь-який час дня і ночі приходять нам на допомогу: змушують хвороби відступити, повертають надію, рятують життя.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація