Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Тетіївська міська рада інформує

 

 

Тетіївська міська рада  інформує:

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року з 03 вересня 2018 року розпочинається оприлюднення детального плану території земельної ділянки для будівництва фотоелектричної станції за рахунок земель, що знаходяться у комунальній власності, в межах м. Тетієва.

Розробник: ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування".

Замовник: Виконавчий комітет Тетіївської міської ради Київської області.

Підстава: Рішення Тетіївської міської ради «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території» №307-09-VII від 30 серпня 2018 року.

Проект містобудівної документації розміщений на офіційному сайті Тетіївської міської ради.

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури Павленко Д.М.

Пропозиції, зауваження, щодо містобудівної документації, мають право подавати:

1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2. Юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, зауваження подавати у термін до 25 вересня 2018 року у відділ містобудування та архітектури Тетіївської міської ради за адресою: вул. Януша Островського, буд.5, м.Тетіїв, Київська  область.

Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

25 вересня 2018 року о 12:00 в приміщенні Тетіївської міської ради буде проведена презентація детального плану території земельної ділянки для будівництва фотоелектричної станції.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація