Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

СТИПЕНДІАТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

2006-2007 н.р

1.

Ковальчук Катерина

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

2.

Романюк Яна

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст № 4

3.

Лисяна Юлія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст № 4

4.

Куманська Тетяна

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

2007-2008 н.р

1.

Онищенко Мая

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст № 4

2.

Романюк Яна

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

3.

Мазурок Андрій

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

4.

Новодворська Вікторія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

2008 – 2009 н.р

1.

Гончарук Олена

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

2.

Власенко Жанна

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

3.

Кінзерська Юлія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №2

4.

Погоріла Юлія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №2

5.

Покойовець Катерина

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

6.

Сіренко Сергій

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

7.

Швець Ірина

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №2

8.

Тимчук Віталій

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

9.

Мостіцький Олександр

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

10.        Тропак Віталій                                                               Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст № 2

2009 -2010 н.р

 

1.

Тимчук Віталій

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

2.

Уросова Софія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №1

3.

Кругляк Владислав

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №1

4.

Онищенко Мая

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

5.

Музика Марина

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

6.

Бойко Богдана

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2010-2011 н.р

1.

Присяжна Вікторія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2.

Кінзерська Юлія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

3.

Ковальчук Володимир

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

4.

Присяжнюк Діана

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №1

5.

Тимчук Віталій

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

6.

Бондаренко Олег

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

7.

Покойовець Катерина

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

8.

Скорик Світлана

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2011 – 2012 н.р

1.

Присяжна Вікторія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2.

Чорний Ігор

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

3.

Рудюк Юлія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

4.

Ситніцька Дар’я

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

5.

Тимчук Віталій

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

6.

Муковоз Юлія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

7.

Мамітько Володимир

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

8.

Шестопал Антон

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

9.

Тимошенко Аліна

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

2012 -2013 н.р

1.

Костюк Ірина

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2.

Горковлюк Тетяна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

3.

Сікалюк Вікторія

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

4.

Покойовець Катерина

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

5.

Ілюхіна Аліна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

6

Кобрин Оксана

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

2013-2014 н.р

1.

Присяжнюк Мар’яна

РЦПО

2.

Козак Максим

РЦПО

3.

Гергель Олег

РЦПО

4.

Костюк Ірина

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

5.

Горковлюк Тетяна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

6.

Гарбар Наталія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

7.

Балашкевич Світлана

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

8.

Мартенюк В’ячеслав

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №3

9.

Порохнявко Олександр

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

10.

Кобрин Оксана

Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст №4

2014 -2015 н.р

1.

Козак Максим

РЦПО

2.

Гергель Олег

РЦПО

3.

Фаєр Андрій

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

4.

Горковлюк Тетяна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

5.

Дячук Олена

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

6.

Нескорожена Софія

Тетіївська ДМШ

7.

Студзінська Богдана

Тетіївська ДМШ

8.

Овчінніков Віктор

Тетіївська ЗОШ №3

2015-2016 н.р

1.

Козак Максим

РЦПО

2.

Гергель Олег

РЦПО

3.

Анцупова Вікторія

РЦПО

4.

Сосунович Богдан

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

5.

Юр’єва Антоніна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

6.

Денисюк Марія

Тетіївська ЗОШ №3

7.

Дідухова Катерина

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

8.

Барса Єлізавета

Тетіївська ЗОШ № 3

9.

Сінкевич Вадим

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

10.

Фаєр Андрій

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

11.

Мозоль Юлія

Тетіївська ЗОШ № 3

12.

Костенко Ірина

ДНЗ «Тетіївське професійно – технічне училище»

13.

Нескорожена Софія

Тетіївська ДМШ

14.

Студзінська Богдана

Тетіївська ДМШ

15.

Порохнявко Олександр

Тетіївський НВК»Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»

16.

Костюк Інна

Тетіївський НВК»Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»

17.

Мельничук Любов

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

18.

Міщенко Артем

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2016-2017 н.р

1.

Козак Максим

РЦПО

2.

Бойко Богдана

РЦПО

3.

Горобець Дарина

РЦПО

4.

Мельничук Любов

РЦПО

5.

Крохмальна Анастасія

РЦПО

6.

Зоз Анастасія

РЦПО

7.

Скорик Світлана

РЦПО

8.

Мазенков Віталій

РЦПО

9.

Герасимюк Юлія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

10.

Юр’єва Антоніна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

11.

Денисюк Марія

Тетіївська ЗОШ №3

12.

Дідухова Катерина

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

13.

Барса Єлизавета

Тетіївська ЗОШ № 3

14.

Чорний Максим

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

15.

Вівденко Владислав

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

16.

Лісовий Олександр

Тетіївська ЗОШ № 1

17.

Нескорожена Софія

Тетіївська ДМШ

18.

Студзінська Богдана

Тетіївська ДМШ

2017-2018 н.р

1.

Юр’єва Антоніна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

2.

Даценко Олександра

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

3.

Дідухова Катерина

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

4.

Кравець Тетяна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

5.

Ляшинська Ангеліна

Тетіївська ЗОШ № 3

6.

Стогнійчук Тетяна

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

7.

Камінєва Катерина

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

8.

Кравець Андрій

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

9.

Капустіна Анастасія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

10.

Дем’янюк Максим

РЦПО

11.

Борсук Анна

РЦПО

12.

Горобець Дарина

РЦПО

13.

Козак Максим

РЦПО

14.

Нескорожена Софія

Тетіївська ДМШ

15.

Студзінська Богдана

Тетіївська ДМШ

16.

Моторна Наталія

Тетіївський НБК

17.

Хміль Марія

Тетіївська ДМШ

18.

Фірсик Артем

Тетіївська районна дитячо – юнацька спортивна школа «Колосок»

19.

Гумоніцький Іван

Тетіївська районна дитячо – юнацька спортивна школа «Колосок»

20.

Гіглавий Микола

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

21.

Паламарчук Юрій

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

22.

Поляруш Данило

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

23.

Ткачук Ілля

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

24.

Романюк Вікторія

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

25.

Шубер Михайло

Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо –математичний ліцей»

26.

Гриша Валерій

Тетіївська ЗОШ № 3

 

     

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація