Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" НА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Розклад роботи гуртків КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради на 2019-2020 начальний рік

Назва гуртка

Керівник гуртка

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

неділя

На базі закл.

Національно-патріотичний

Кругляк Тетяна Петрівна

 

 13.00-17.00

 

13.00-17.00

 

 

 

ЦПО

Чарівні палички та оригамі

Каткова Світлана Володимирівна

 

14.00-16.00

14.00-16.00

 

 

 

 

ЦПО

ТОГ "Лідер"

Каткова Світлана Володимирівна

15.00-17.00

 

 

15.00-17.00

 

 

 

ЦПО

Чарівний бісер

Мамчур Людмила Петрівна

 15.30-17.30 

 

 13.30-15.30

 

 

 

 

ЗЗСО №1/ЦПО

Гаптування шовковими стріч.

Мамчур Людмила Петрівна

 13.30-15.30

 

 

 

13.30-15.30 

 

 

ЗЗСО №1/ЦПО

Українська народна вишивка

Мамчур Людмила Петрівна

 

 

 15.30-17.30

 

15.30-17.30 

 

 

ЦПО

Духовий оркестр

Савчук Василь Антонович

 

14.00-16.00

13.30-17.30

14.00-16.00

13.30-17.30

8.30-13.30

 

БК"Слобода"

Духовий оркестр

Криворучко Михайло Федорович

 

13.30-17.30

 

13.30-17.30

 

 13.30-18.30

 

ЦПО

Краєзнавчий гурток

Левченко Ірина Вікторівна

 13.00-17.00

 

 13.00-17.00

 

 

 

 

ЦПО

Науково-дослідницький

Отрошенко Галина Іванівна

 

 

13.30-17.30

13.30-17.30

 

 

 

 ЦПО

Умілі ручки

Отрошенко Галина Іванівна

13.30-15.30

 

 

 

 

 

 

ЦПО

Вокальний

Ільїн Михайло Леонідович

13.30-17.30

13.30-17.30

 13.30-17.30

 13.30-17.30

 

 

 9.00-13.00

ЦПО

Основи WеЬ-дизайну

Безугла Леся Григорівна

14.30-16.30

 

 

 

 

 

 

ЦПО

Початково-технічне моделюванн

Шпильовий Роман Олексійович

 

14.00-17.00

 14.00-17.00

 

 

 

 

ЦПО

Студія раннього розвтку «Капітошка»  (5-6 років)

 

9.00-12.05

9.35-12.05

9.00-12.45

9.00-12.45

9.00-12.45

 

 

ЦПО

Умійко-розумійко (4-5 років)

 

 

14.45-17-15

 

 

 

 

 

ЦПО

Науково-дослідницький

Франовський Владислав Віталій

 15.00-18.00

 

 

 

 

10.00-13.00

 

ЦПО

Образотворча студія «Палітра»

Цвіга Неоніла Анатоліївна

 13.15-16.15

13.15-17.15

 13.15-17.15

13.15-17.15

 14.00-17.00

 

 

ЦПО

Прикрась свій дім

Бойко Світлана Анатоліївна

 

 

 

 13.30-16.30

13.30-16.30

 

 

ЦПО

Студія «Фантазія»

Мельник Оксана Борисівна

 

 16.00-17.00

13.30-17.00

 13.00-17.00

 

 

 

ЦПО

Еколого-натуралістичний

Власенко Оксана Миколаївна

 

 

 

 

 

10.00-14.00

 

ЦПО

Ляльковий театр

Кріт Людмила Анатоліївна

 13.00-17.00

 

 

  13.30-17.00

 

 

 

ЦПО

Бальні танці

Тимчук Тетяна Василівна

11.00-12.00

 

 

 

 

 

 

«Калинка»

15.00-16.00

 

 

 

 

 

 

ЦПО

Відеорепортерів

Литвин Віктор Онуфрійович

 

 

15.00-16.00

 

15.00-16.00

 

 

ЦПО

Іграшка-сувенір

Нескорожена Світлана Олексіївна

 

 

 

 

 13.00-15.00

 

 

ЦПО

Малювання

Нескорожена Світлана Олексіївна

 13.00-15.00

13.00-17.00

 

 

 15.00-17.00

 

 

ЦПО

Вокальний ансамбль «Грайлики»

Чоповська Наталія Олександрівна

 

 

13.30-15.00

 

13.30-15.00

 

 

ЦПО

Вокальний ансамбль «Надія»

Чоповська Наталія Олександрівна

 

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

 13.00-14.00

 

ЦПО

Вокальний ансамбль «Білі Янголята»

Чоповська Наталія Олександрівна

 

 

 15.00-17.00

 

 15.00-17.00

 

 

ЦПО

Військово-патріотичний

Франовська Юлія Юріївна

 

 

 

15.00-17.00

 

 

 

 ЦПО

Велосипедний туризм

Балдецький Володимир Володим

 

 

 

 

 16.00-18.00

 

 

Гімназія

Науково-дослідницький

Куца Людмила Миколаївна

15.00-17.00

 

 

15.00-17.00

 

 

 

ЦПО

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація