Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Кінотеатр

Розважальний заклад «АДРЕНАЛІН+» відкрився 14 червня 2016 року. Наразі надаються такі послуги: 3D кінотеатр, інтерактивний лазерний тир, веселий дартс, запашний попкорн, солодка вата, квест-кімната (для дітей) та святкування дитячих днів народжень.

 

В залі кінотеатру «АДРЕНАЛІН+» 15 крісел, завдяки чому створюється затишна атмосфера. Використовуються активні 3D окуляри, що порівняно з пасивними окулярами в рази збільшує якість картинки та реалістичність занурення в тривимірний простір. Кінотеатр активно відвідують не лише міські юнаки та дівчата, а й молодь з навколишніх сіл.

 

 Крім перегляду фільмів чи мультфільмів в «АДРЕНАЛІНІ» пропонують перевірити свою влучність в інтерактивному лазерному тирі, 15 програм різної складності якого до вподоби не лише дітям, а й дорослим. Тут завжди свіжий і запашний попкорн, який готується безпосередньо перед фільмом.

 

В кінотеатрі також можна відсвяткувати дитячий день народження. Працівники кінотеатру допоможуть визначитися з меню для дітей, підібрати мультфільм відповідно до віку компанії, а під час святкування аніматор проведе веселі конкурси з цікавими призами.

Вартість послуг в «АДРЕНАЛІН+» доступна, постійно діють акції та знижки. Наразі вартість квитка 3D – 45 грн., 10 хв. лазерного тиру – 30 грн., попкорн від 15 грн. (довідки за тел.. 099 120 62 27 та 096 735 94 19).

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація