Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ДОСТУПУ ГРОМАДЯН ДО УЗБЕРЕЖЖЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

 

Тетіївська міська рада повідомляє, що згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» № 233-IX, у прибережних захисних смугах забороняється влаштування огорож або інших конструкцій, що перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм та островів, крім випадків, передбачених законом.

Такі огорожі або інші конструкції демонтуються їхніми власниками протягом десяти днів після одержання письмової вимоги виконавчого органу міської ради. У разі невиконання такої вимоги зазначені огорожі або інші конструкції демонтуються за рішенням виконавчого органу міської ради. Видатки місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій, відшкодовуються їхніми власниками. У разі, якщо неможливо встановити власника огорожі або інших конструкцій чи особу, за рішенням якої вони були встановлені, оплата робіт, пов’язаних із демонтажем, покладається на особу, у користуванні якої перебуває земельна ділянка.

Огорожі або інші конструкції, що встановлені до набрання чинності цим Законом та перешкоджають доступу громадян до берегів річок, водойм та островів (крім випадків, встановлених законом), підлягають демонтажу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом, тобто до 21.02.2020 року. Видатки місцевого бюджету, пов’язані з демонтажем зазначених огорож або інших конструкцій, відшкодовуються їхніми власниками.

Також доводимо до відома про визначену Законом відповідальність за обмеження у будь-який спосіб безперешкодного або безоплатного доступу громадян до берегів річок, водойм та островів для загального водокористування (крім випадків, передбачених законом):

  • накладення штрафу на громадян від двохсот до чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400 – 6800 грн.) і на посадових осіб - від чотирьохсот до семисот неоподаткованих мінімумів (6800 – 11900 грн.).

При повторному вчиненні зазначених вище дій:

  • накладення штрафу на громадян від чотирьохсот до семисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (6800 – 11900 грн.) і на посадових осіб – від семисот до тисячі неоподаткованих мінімумів (11900 – 17000 грн.).

На виконання вищевказаного Закону буде створено постійно діючу робочу комісію, робота якої полягатиме у обстеженні водних об’єктів, які розташовані на території громади, на предмет виявлення огорож або інших конструкцій на земельних ділянках прибережних захисних смуг.

Виходячи з викладеного, зобов’язуємо мешканців громади демонтувати огорожі або інші конструкції, які в рамках бачення закону перешкоджають доступу громадян до берегів річок та водойм.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація