Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

НОВИНИ

 

6 ЧЕРВНЯ ЗАФІКСОВАНО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ РИБАЛЬСТВА

06 червня 2019 року під час рейду громадським інспектором з охорони довкілля України Василем Гудзем та працівниками КП «Муніципальна варта» задокументовано факт порушення правил рибальства. Громадянин П. здійснював вилов риби в нерестовий період на Тетіївському водосховищі №2 (на кладці біля острова) двома поплавковими вудками та 4 донними вудками із загальною кількістю гачків 13 штук, чим порушив вимогу п. 4.4. Правил любительського та спортивного рибальства. На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 3 ст.85 КУпАП.

 

  

 

ПРОВЕДЕНО РЕЙД ПО ОХОРОНІ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ НА ПЛОХАНІВСЬКОУ ВОДОСХОВИЩІ

04 червня 2019 року при проведені природоохоронних заходів з метою виявлення та попередження порушень «Правил любительського і спортивного рибальства»громадським інспектором з охорони довкілля України та працівниками КП «Муніципальна варта» виявлено порушення правил рибальства, а саме: п. 3.15. Двоє мешканців м. Біла Церква в нерестовий заборонений період здійснювали вилов риби у місцях, не визначених органами Держрибагенства для любительського рибальства у період весняно-літньої заборони. Вилов риби проводили на Плоханівському водосховищі за межами м. Тетіїв по 5 донних вудок на кожного. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 КУпАП.Також, Тетіївська міська рада доводить до відома рибалок-любителів про те, що на території об’єднаної територіальної громади знаходиться 4 водосховища комплексного призначення (Тетіївське №1, №2, №3 та Скибинецьке). Лист Державного агентства водних ресурсів України додається.

  

РЕЙД НА ВОДНИХ ОБ'ЄКТАХ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

1 червня 2019 року, під час нерестового періоду, працівниками КП "Муніципальна Варта", спільно з громадським інспектором з охорони довкілля України Василем Гудзем, було проведено рейд на водосховищі №1 в Тетієві по охороні водних ресурсів, на водних об'єктах Тетіївської ОТГ. В ході рейду було проведено роз’яснювальну роботу з рибалками.

  

 

  

ЗАФІКСОВАНО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ РИБАЛЬСТВА

25 травня 2019 року, при проведені природоохоронних заходів з метою виявлення та попередження порушень «Правил любительського і спортивного рибальства», громадським інспектором з охорони довкілля України та працівниками КП «Муніципальна варта» зафіксовано порушення правил рибальства, а саме: п. 4.6. Мешканець м. Біла Церквав м. Тетієві на Плоханівському водосховищі використовуючи донні вудки здійснив вилов риби (короп – 4 шт.) загальною вагою 17 кг 250 грам, чим перевищив добову норму.
Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Рибу вилучено та залишено на відповідальне зберігання до рішення суду.

 

 

 

  

  

ПРОВЕДЕНО РЕЙД НА ВОДНИХ ОБ'ЄКТАХ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

21 травня 2019 року, під час нерестового періоду, громадським інспектором з охорони довкілля України Василем Гудзем та працівниками КП «Муніципальна варта» проведено рейд по охороні водних ресурсів на водних об’єктах Тетіївської ОТГ.
Від 1 квітня і до червня вилов риби в Україні заборонений. Для затятих рибалок виділили окремі водойми – їх перелік є на сайті Держагентства рибгоспу. Втім і на тих водоймах діють певні обмеження: рибалити лише на одну вудку з одним гачком, і вилов не має перевищувати трьох кілограмів.

 

 

  

 
 

ПРОВЕДЕНО РЕЙД ПО БОРОТЬБІ З БРАКОНЬЄРСТВОМ

16 травня 2019 року громадським інспектором з охорони довкілля України та працівниками КП «Муніципальна варта» було проведено рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством на території Тетіївської ОТГ. Загалом під час рейду виявлено та вилучено один екран та 2 безгосподарські риболовні сітки, загальною довжиною 20 метрів. Встановити хто є власником браконьєрських знарядь так і не вдалося. Сітки та екран вилучені для подальшого знищення, а виявлену рибу в них повернуто до водойми.

Тетіївська міська рада нагадує, що відповідно до «Правил любительського і спортивного рибальства» п. 4.4. в нерестовий заборонний період любительське рибальство може бути дозволено органами рибоохорони на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. Відповідно до п. 4.6. дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі таких видів у таких кількостях: риба – 3 кг, раки — 30 шт. Вивезення з водойми риби та безхребетних – як у свіжому, так і в обробленому вигляді, – незалежно від терміну перебування на водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову. Також, п. 4.11. - забороняється лов риби і водних безхребетних, менших за розміри, вказані в додатку цих Правил рибальства – (мінімальні розміри риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями: сазан, щука – 35 см, сом – 70 см, судак – 42 см, плітка – 18 см, лящ – 32 см, рак – 10 см тощо).
Шановні рибалки! Звертаємося до вас із проханням свідомо ставитися до діючих вимог чинного законодавства щодо збереження рибних ресурсів.

  

ПРОВЕДЕНИЙ "СУБОТНИК" У МІСТІ.

5 квітня 2019 року працівниками Тетіївської міської ради було проведено «суботник» у місті, який мав на меті приведення до порядку найбільш засмічених частин нашого міста. На «суботнику» знайшлась робота для кожного: зокрема, відділами земельних відносин та охорони навколишнього середовища, містобудування та архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю здійснено прибирання прибережної захисної смуги водосховища по вул. Шкільна, де на схилі берега було зібрано 30 мішків побутових відходів. Під час прибирання у працівників міської ради виникало велике обурення від того, що беріг водосховища був «прикрашений» величезним різноманіттям сміття, починаючи від обрізаних гілок і пластикових пляшок, люмінісцетних ламп та закінчуючи використаними предметами особистої гігієни й битою склотарою. Прикро, що є несвідомі громадяни, які зневажливо ставляться до збереження довкілля, прибравши сміття у себе вдома, викидають його у лісопосадки, на узбіччя доріг, на береги водойм. Довкілля - це наша домівка, тож давайте будем дбати про нього й поза межами свого подвір’я.

  

  

 

 

 

 

 

Також, під час прибирання, на березі було висаджено 10 горіхів та два кущі бузку.

    

ЗДІЙСНЕНО ПІДПАЛ ЗАКАЗНИКА "ЛЕБЕДИНИЙ"

18.03.2019 року невстановленими особами здійснено навмисне спалювання водно-болотної рослинності у ландшафтному заказнику місцевого значення «Лебединий», де на площі біля 15 га було знищено всю рослинність та місця гніздування навколоводних птахів (лелеки білі, чаплі сірі, бугай, бугайчик, качки тощо).

Вказані вище дії підпадають під ознаки ст. 252 Кримінального кодексу України : умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду , за що передбачено штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені шляхом підпалу або іншим загально-небезпечним способом, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Наразі співробітниками Тетіївського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області проводяться заходи по встановленню винних осіб та притягнення до кримінальної відповідальності. Також, за результатами виявленого, проводиться підрахунок розміру шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу.

Пожежа була ліквідована Тетіївським РС ГУ ДСНС України у Київській області.

         Тетіївська міська рада просить надати за винагороду будь-яку інформацію, яка допоможе у розкритті даного злочину.


   

      

 

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація