Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

НОВИНИ

ПРОВЕДЕНИЙ "СУБОТНИК" У МІСТІ.

5 квітня 2019 року працівниками Тетіївської міської ради було проведено «суботник» у місті, який мав на меті приведення до порядку найбільш засмічених частин нашого міста. На «суботнику» знайшлась робота для кожного: зокрема, відділами земельних відносин та охорони навколишнього середовища, містобудування та архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю здійснено прибирання прибережної захисної смуги водосховища по вул. Шкільна, де на схилі берега було зібрано 30 мішків побутових відходів. Під час прибирання у працівників міської ради виникало велике обурення від того, що беріг водосховища був «прикрашений» величезним різноманіттям сміття, починаючи від обрізаних гілок і пластикових пляшок, люмінісцетних ламп та закінчуючи використаними предметами особистої гігієни й битою склотарою. Прикро, що є несвідомі громадяни, які зневажливо ставляться до збереження довкілля, прибравши сміття у себе вдома, викидають його у лісопосадки, на узбіччя доріг, на береги водойм. Довкілля - це наша домівка, тож давайте будем дбати про нього й поза межами свого подвір’я.

  

  

 

 

 

 

 

Також, під час прибирання, на березі було висаджено 10 горіхів та два кущі бузку.

 

ЗДІЙСНЕНО ПІДПАЛ ЗАКАЗНИКА "ЛЕБЕДИНИЙ"

18.03.2019 року невстановленими особами здійснено навмисне спалювання водно-болотної рослинності у ландшафтному заказнику місцевого значення «Лебединий», де на площі біля 15 га було знищено всю рослинність та місця гніздування навколоводних птахів (лелеки білі, чаплі сірі, бугай, бугайчик, качки тощо).

Вказані вище дії підпадають під ознаки ст. 252 Кримінального кодексу України : умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду , за що передбачено штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені шляхом підпалу або іншим загально-небезпечним способом, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Наразі співробітниками Тетіївського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області проводяться заходи по встановленню винних осіб та притягнення до кримінальної відповідальності. Також, за результатами виявленого, проводиться підрахунок розміру шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу.

Пожежа була ліквідована Тетіївським РС ГУ ДСНС України у Київській області.

         Тетіївська міська рада просить надати за винагороду будь-яку інформацію, яка допоможе у розкритті даного злочину.


   

      

 

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація