Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ТАЙНИЦЯ

Заступником Голови Тетіівськоі міської ради , депутатом міської ради Тетяною Подашевською проведений виїзний прийом громадян у селі Тайниця. 
З виконуючим обов,язки старости села обговорено проблемні питання і шляхи іх вирішення. 
На прийом до заступниці голови звернулися місцеві жителі з питань надання матеріальної допомоги на відновлення будинку після пожежі, нарахування пенсій, ремонту доріг, реставрації автобусної зупинки, будинку культури тощо. 
"Такі виїзні прийоми є однією із важливих форм співпраці з людьми. Аби потрапити до представника влади , мешканцям віддалених сіл доводиться витрачати багато часу тільки на дорогу. А такі зустрічі з людьми дають можливість оперативно вирішити іх проблемні питання . Є сумнів у нарахуванні пенсіі, телефонуємо в обласне управління пенсійного фонду і отримуємо тут же роз,яснення. Виникли проблеми з газопостачанням ( не підвезли балони) , також є можливість оперативного вирішення цієі проблеми. Чи питання надання медичної допомоги...Вирішення  таких питань часто потребує негайного втручання. Нічого сидіти у кабінетах, треба йти до людей. Спілкуючись з громадою , почуєш і громадську думку про владу, і корисні поради та пропозиціі,"- зазначає Тетяна Подашевська. 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація