Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА З МІСЦЕВОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ З ДІТЬМИ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

Відбулась робоча нарада з розробки місцевого плану розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми Тетіївської ОТГ. Нараду провели заступник міського голови з гуманітарних питань Тетяна Подашевська, головний консультант проекту «Модернізація соціальної підтримки населення» Сергій Андріяш, ключовий експерт проекту «Модернізація соціальної підтримки населення» Лариса Карамушка та ключовий експерт соціальної роботи та розвитку соціальних послуг в громаді Наталія Гусак.

На нараді були присутні спеціалісти служб у справах дітей та сім`ї, управління освіти, охорони здоров`я, соціального захисту, методкабінету.

Метою розробки і реалізації регіонального плану є забезпечення права кожній дитині жити і виховуватись у сприятливому сімейному або наближеному до сімейного середовищі, що передбачає розвиток системи соціальних послуг на рівні територіальної громади для запобігання розлученню дітей з їхніми родинами та забезпечення функціонування альтернативних форм догляду дітей, відмінних від закладів інституційного догляду.

 Підготовчий етап місцевого плану розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми передбачає створення консультаційного органу, розробку місцевих планів, оцінку потреб у соціальних послугах Тетіївської ОТГ, аналіз наявних у громаді послуг для дітей та сімей з дітьми, а також інформування громади про процеси реформування.

 

 

 

  

  

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація