Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Відбулась Рада Регіонального розвитку

В приміщенні НУБіП під головуванням губернатора Київської області Олександра Терещука пройшло засідання Ради Регіонального розвитку. В заході взяли участь представники структурних підрозділів Київської Обласної Державної  Адміністрації, голови об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій.
Під час засідання обговорювались шляхи розв’язання проблемних питань у реалізації реформ в області, а також визначались пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування. 
Зокрема, обговорили питання про стан державної політики в сфері загальної середньої освіти та про стан та перспективи галузі охорони здоров`я в області.
В ході засідання також піднімалось питання закриття поштових відділень в селах, що викликало гарячу дискусію. Голова Київської ОДА Олександр Терещук наголосив, що всі закриті відділення в селах мають відновити свою роботу.
Окрім того, на засіданні Ради Регіонального розвитку підіймались питання децентралізації, створення ОТГ у Київській області, а також результатів реформ, започаткованих Президентом України в попередні роки.
Учасникам наради було поставлено задачу розробити перспективний план розвитку Київської області на 2019-2021 роки, який буде базуватися на відповідних планах об’єднаних територіальних громад.
  

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація