Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

В МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ

10 липня в приміщенні Тетіївської міської ради відбулася зустріч з директором страхової компанії «Wupsk» Олегом Вовчинським та представником громадської спілки з реорганізації системи охорони здоров`я України Артемом Копішинським. 

На зустрічі були присутні заступник міського голови з економічних питань Олена Коцеруба, заступник міського голови з гуманітарних питань Тетяна Подашевська, в.о.старост сіл Тетіївської ОТГ, медичні працівники  та головні лікарі Тетіївської ЦРЛ та ЦПМСД, секретар Тетіївської міської ради Сергій Денисюк, секретар виконавчого комітету Ірина Погоріла, начальник відділу стратегічного планування та аналітики Оксана Фармагей, начальник відділу міжнародного співробітництва та проектно-інвестиційної діяльності Тамара Уманець.

Учасники зустрічі обговорили проблеми і перспективи медичної реформи, та впровадження медичного страхування в Тетіївській ОТГ. Це масштабний та довготривалий процес, що потребує вирішення низки проблем на державному рівні, тож в ході зустрічі окреслили завдання та перші кроки їх вирішення.

 

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація