Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ 74-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

З нагоди 74-ї річниці перемоги в Другій Світовій війні в Тетієві пройшли урочисті заходи, які почалися 8 травня, в День пам’яті та примирення, адже саме 8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Ця дата дає можливість оцінити внесок Українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

9 травня, в День Перемоги над нацизмом, традиційною колоною пройшли представники установ та організацій, а також небайдужі мешканці Тетієва від центру міста до Кургану Слави.

Під час урочистостей говорили про Другу Світову війну, яка прокотилася землями України та принесла мільйони смертей, зруйновані міста та села. Міський голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк зазначив, що скільки б часу не пройшло, ми не маємо права забути тих, хто поклав на вівтар свободи та миру свої життя.

В цей день вшанували память понад 3 тисяч воїнів з Тетіївщини, як віддали своє життя в Другій Світовій війні за наше мирне сьогодення.

Представник народного депутата України Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна та військовий комісар Тетіївського райвійськкомату Руслан Гібелінда разом з присутніми згадали події Другої Світової, а також висловили сподівання на мир та спокій в нашій країні сьогодні.

Поминальну громадську панахиду за убієнними провели священнослужителі Української Православної Церкви.

Час невблаганний, з року в рік ветеранів Другої Світової війни стає все менше. 2019 став першим роком, коли на урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом в Тетієві не прийшов жоден ветеран тієї страшної війни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  

  

  

 

  

 

 

 

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація