Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

СВЯТО ВІДМІННИКА В ТЕТІЇВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

З метою вшанування учнів, які досягли високих успіхів в навчанні, створення позитивного ставлення до обдарованих дітей та вчителів, які працюють з цими учнями в Тетіївській гімназії 13 березня 2019 року було проведено Свято відмінника.

На захід завітали почесні гості: керуюча справами виконавчого комітету Тетіївської міської ради Ірина Погоріла, в.о. начальника управління освіти Тетяна Ільїна, завідуюча методичним кабінетом Тетіївської ОТГ Людмила Гусарчук. Всі гості виголосили вітальні промови та взяли участь у нагородженні відмінників та їх батьків. Традиційно, відмінники отримали солодкі подарунки від міського голови Тетіївської ОТГ Руслана Майструка, а також музичні вітання від юних артистів гімназії.
Слова вітання та подяки прозвучали і від директора гімназії Лариси Кінзерської, яка звернула увагу на багаторічну традицію існування свята, адже започатковано воно, з ініціативи Лариси Петрівни, ще у 2006 році.
Дирекція школи відзначила також батьків відмінників. Вони були нагороджені подяками від педагогічного колективу школи за виховання своїх дітей та небайдуже ставлення до навчання.

 

 

 

 

   

 

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація