Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ШАНОВНІ ЮРИСТИ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності: працівників юстиції, суддів, адвокатів, вчених-правників, співробітників правоохоронних органів, працівників юридичних служб численних українських підприємств.  Представники усіх цих професій – ті люди, які свідомо присвятили своє життя вивченню права, служінню праву та його захисту. Ви обрали не легку, проте почесну і благородну справу. Сьогодні, у час, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення. Адже на кожного з вас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок.

Щиро бажаю мудрості, виваженості, мужності та витримки. Нехай професійні та життєві успіхи супроводжують вас у всіх справах, а зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян та авторитетом колег.

 Міський голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація