Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

РАЗОМ ЗРОБИЛИ ДОБРУ СПРАВУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Роками в селі Тайниці Тетіївської ОТГ стояла напіврозвалена автобусна зупинка. І куди люди не зверталися, нікому до цього діла не було.

За 10 місяців своєї роботи заступнику міського голови з гуманітарних питань Тетяні Подашевській вже вдалося дещо зробити для села. Нещодавно подарували дітям Тайниці чудовий дитячий майданчик. Ремонтується вхід до сільської ради, бо можна було ноги зламати. Поряд з сільською радою та будинком культури побудували вбиральню, якої там ніколи не було, відновлено частково вуличне освітлення, влітку батьки та діти за допомогою Тетяни Подашевської побували на екскурсії в Умані, Горошківська школа, де навчаються діти з Тайниці, отримала нову навчальну дошку. Багато хто отримав допомогу за особистими зверненнями. А сьогодні повним ходом, з ініціативи Тетяни Леонтіївни, за підтримки міського голови Руслана Майструка, йде реконструкція автозупинки.

  • Якщо не хочуть робити, то розводять руками, а якщо мають бажання щось корисне зробити для людей, то шукають можливості, - каже Подашевська. - Писати набагато легше, ніж засукати рукава і вирішувати проблеми. В мене немає часу витрачати його на дебати з тими, хто сам палець об палець не вдарив, а дії інших коментує. Справ багато. Зараз в планах ямковий ремонт в Тайниці і не тільки, а тут така бюрократія, що нам з Русланом Майструком доводиться в області оббивати пороги. Думаю, впораємося, - підкреслює Тетяна Подашевська.   

Цегла для будівництва зупинки приїхала з сусіднього району від депутата Київської обласної ради Миколи Фурдичка, колеги Тетяни Леонтіївни, цемент і ще деякі будівельні матеріали передав Святослав Строянівський. А можна було також сидіти і розводити руками: так коштів немає!

Та треба перейматися проблемами людей і мати велике бажання їм допомогти. А все останнє з'явиться, - резюмує Подашевська.  

Заступник міського голови з гуманітарних питань Тетіївської міської ради Тетяна Подашевська дякує за допомогу депутату Київської обласної ради Миколі Фурдичку, підприємцю Святославу Строянівському, начальнику відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Тетіївської міської ради Петру Дем’янчуку, директору КП «Дібрівка-Обрій» Олександру Фармагею. Разом зробили добру справу для людей. І при чому тут політичні амбіції.

 

 

 

    


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація