Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ МІСТА ЩИГОЛЮ ВАСИЛЮ ГРИГОРОВИЧУ 80 РОКІВ

Щиро вітаю ветерана праці, кавалера ордена Леніна, Орденів Трудової Слави, депутата міської Ради та Почесного громадянина міста Щиголя Василя Григоровича з 80-річним ювілеєм! Від усієї душі бажаю міцного здоров’я, довголіття, сімейного затишку, миру в родині та країні!

Народився Василь Григорович 14 січня 1940 року в с.Слобода Тетіївського району в сім'ї колгоспників.
Закінчив Тетіївську середню школу в 1958 році.
Свій трудовий шлях розпочав в колгоспі ім..Калініна. Працював у будівельній бригаді, пізніше обліковцем рільничої бригади №-2. Призначений бригадиром цієї бригади восени 1960 року.

У 1967 році Василь Григорович закінчив, без відриву від виробництва, агрономічний факультет Маслівського сільськогосподарського технікуму. Отримав кваліфікацію агронома.

У 1969 році Василь Григорович був делегатом Третього з'їзду колгоспників України.

З 1978 р. в зв'язку з укрупненням колгоспів і утворенням відділків, призначений керуючим відділком №-2 колгоспу ім..Калініна. На даній посаді залишається працювати і після реорганізації підприємства, в ПСП «Слобода» (нині ПП «Слобода»).

За досягнуті показники в роботі, отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур відзначений високими державними нагородами: Орденом Леніна (1972р.), орденом Трудової Слави Ш-ступеня (1976р.), орденом Трудової Слави ІІ-ступеня (1983р.), орденом Трудової Слави І-ступеня (1990р.) та багатьма ювілейними медалями.

За трудові заслуги, вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста, громадську діяльність Василю Григоровичу Щиголю присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА» (2004р.).

Міський голова Майструк Р.В.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація