Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

10 квітня 2019 року було підписано меморандум про співпрацю між Службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради, відділом «Тетіївське бюро правової допомоги» та Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В рамках меморандуму сторони створюють умови для участі представників системи безоплатної правової допомоги в наданні громадянам, у тому числі неповнолітнім, які звернулись до будь-якої із сторін, необхідної безоплатної правової допомоги.
Це і надання правової інформації, надання консультацій і роз'яснень з правових питань, надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги, а також участь у здійснені заходів щодо захисту прав та законних інтересів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, дітей, яким загрожує небезпека.
Сторони спільно проводитимуть правопросвітницькі заходи з питань, що відносяться до компетенції Служби у справах дітей та сім’ї, а також братимуть участь у заходах, організованих сторонами та їх партнерами.
Служба у справах дітей та сім’ї, у разі потреби громадян в отриманні правової допомоги, скеровує їх до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Сторони зазначили, що Меморандум про співпрацю допоможе створити кращі умови для отримання мешканцям Тетіївської ОТГ якісної безоплатної правової допомоги.

 

 

  

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація