Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

 

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

Особливістю Нової української школи є, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З Цією метою змінюється просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. У Новій українській школі зростає частка  командної, групової діяльності у педагогічному процесі. Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи. Організація освітнього простору навчального кабінету потребує оновлення навчального обладнання, що здійснюється через  осередок навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями.

Освітній простір організовується таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, а діти мали можливість безпечно переміщуватися в класній кімнаті та мали місце для зберігання особистих речей.

Приємно, що в усі навчальні заклади Тетіївської ОТГ, враховуючи  особливості освітнього середовища Нової української школи, 10.09.2018р. були завезені шкільні меблі на суму 212,1тис.грн. державного бюджету та 52,17тис.грн. з місцевого бюджету, що виготовлені відповідно до чинних в Україні стандартів та відповідають таким вимогам:

одномісні столи і парти, заокруглені кути стільниць, спинок та сидінь, відсутні гострі кути, матова поверхня стільниці; стільниці мають виріз з боку, ближнього до учня; відповідні розміру ростової групи.

Ми прагнемо по-сучасному облаштувати освітній простір закладів освіти, що дасть змогу реалізувати сучасні підходи до навчання, виховання та розвитку учнів.

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація