Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

НАУКОВЦІ ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ІННОВАЦІНИМИ ПРОЕКТАМИ ТА ВИРОБНИЧИМИ ПРОЦЕСАМИ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОТГ

7 червня 2019 року до Тетіївської ОТГ завітали керівник інституту економіки і бізнесу Білоцерківського національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор Дмитро Кресанов та проректор з наукової та інноваційної діяльності Білоцерківського національного аграрного університету Ольга Варченко. 
Міський голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк, його заступник з економічних питань Олена Коцеруба та в.о. старости Дібрівки Володимир Фармегей ознайомили гостей з інноваційними проектами та потужними виробничими процесами в Тетіївській ОТГ.
Науковці проводять широкомасштабну дослідницьку роботу сільського сектору Київщини, тож в рамках візиту вони побували в СТОВ «Дібрівка-Агросервіс» (керівники Федір Гончарук та Юрій Демцюра). З інтенсивними технологіями вирощування яблук науковців в плодовому саду підприємства (площа 12 га) ознайомив агроном СТОВ «Дібрівка-Агросервіс» Юрій Гончарук, а також розповів специфіку вирощування органічної малини (площа 35 га) та показав лінію шокової заморозки малини.

 

  

  

  

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація