Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

МАЄТЕ ІДЕЇ ЯК ЗРОБИТИ ТЕТІЇВ ТА ГРОМАДУ КРАЩОЮ? ТОДІ ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ 2019! 2,1 МЛН. ГРН. НА НАЙКРАЩІ ПРОЕКТИ! ПРИЙОМ ПРОЕКТІВ РОЗПОЧАТО З 1-ГО ЧЕРВНЯ!

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ?  

  1. Зайти на сайт громадського бюджету Тетіївської ОТГ http://tetiiv.ci.org.ua/ і обов’язково зареєструватися!!!
  2. В розділі Інформація, Про проект ознайомитися з правилами оформлення вашої ідеї у проект.
  3. В розділі Інформація/Бланки скачати бланк-заявку та бланк картки з підписами на підтримку вашого проекту.
  4. Заповнити бланк-заявку та зібрати 15 підписів жителів громади, які підтримують ваш проект. Якщо маєте складнощі із заповненням заявки, то у четвер 14 червня, о 17.15  в приміщенні залу засідань міської ради буде проведено тренінг «Як писати і вигравати проекти громадського бюджету».
  5. Подати проект зручним для вас способом. Особисто занести проект до Відділу міжнародного співробітництва та проектно-інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Тетіївської міської ради (кабінет №6, міська рада) або у відсканованому вигляді подати відразу на сайт http://tetiiv.ci.org.ua/
  6. Дочекатися доки ваш проект буде підтверджений, отримати посилання на проект на сайті та зробити промо вашого проекту. Надіслати посилання на проект друзям,знайомим, землякам для того, щоб вони проголосували за нього.
  7. Якщо ваш проект підтримає достатня кількість жителів громади, то він стане одним із переможців і буде обов’язково реалізований у 2019 році.

Давайте творити майбутнє міста разом! Долучайтеся!!!


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація